Agencja Zatrudnienia KS Service

Praca dodatkowa przy załadunku/rozładunku - od zaraz

Miejsce pracy: Gdańsk, Straszyn, Borkowo, Pruszcz Gdański, Goszyn

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

  • rozładunek paczek z kontenerów
  • załadunek przygotowanych zamówień
  • inne prace zlecone przez przełożonego

ISTOTNE NA STANOWISKU

  • dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • nie wymagamy doświadczenia! praca idealna także dla studentów

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 5/8 etatu
  • pracę w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku, w godzinach 15:00-20:00
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe 1800 zł brutto
  • premie nawet do 15% miesięcznie
  • przyjazne środowisko pracy

PRACA OD ZARAZ, ZGŁOŚ SIĘ TERAZ!

Więcej informacji udzielam pod telefonem 508 351 455.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.