Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/11/2017.

praca do końca roku - na sezon sortowanie paczek i listów

Kraków, małopolskie

FallWork Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI:
- sortowanie przesyłek, listów i paczek pocztowych;
- wykonywanie innych prac zleconych na terenie zakładu.

OFERUJEMY:
- zatrudnienie na umowę zlecenie
- stałą stawkę godzinową 13 zł za godz brutto
- możliwość zatrudnienia OD ZARAZ.
-praca do uczniów i studentów

Wymagania

- brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
- gotowość podjęcia pracy od zaraz
- chęć do pracy w godz. 22-6
- motywacja do pracy.

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy która posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji... Zatrudnienia pod nr.6231 , pomagamy znaleźć wymarzoną pracę lub personel o odpowiednich kwalifikacjach. Nasze powstanie jest ściśle powiązane z dużym zapotrzebowaniem na wysokiej jakości usługi.

Zajmujemy się wyszukiwaniem oraz selekcją kadry pracowniczej na każdym szczeblu, bezpośrednim wyszukiwaniem na stanowiska kierownicze.

Zadaniem naszej firmy jest współuczestniczenie w budowaniu sukcesu firm naszych klientów poprzez fachową obsługę. Pośredniczymy pomiędzy pracodawcami a kandydatami poszukującymi pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
13,00 zł - 13,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka