Praca dla studentów Prawa i Administracji i Ekonomii

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1116404

PRACA DLA STUDENTÓW PRAWA, ADMINISTRACJI I EKONOMII

Zakres obowiązków:
- Analizowanie umów i kontraktów
- Zapisywanie oraz zaznaczanie szczegółów umów oraz kontraktów
- Przeglądanie oraz porządkowanie dokumentów
- Dostarczanie raportów podsumowujących

Czego oczekujemy:
- Wykształcenie Wyższe (Preferowane: Prawo, Administracja, Ekonomia)
- Płynna znajomość angielskiego
- Dbałość o szczegóły
- Chęć pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
- Umiejętność pracy w grupie

Co możesz uzyskać:
- Praca w międzynarodowej korporacji zajmującej się usługami prawnymi
- Umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
- Praca na pełny etat (możliwość zmniejszenia do 3/4)
- Praca od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych
- Ciekawe benefity
- Biuro w centrum Wrocławia
- Jasno określona ścieżka kariery w międzynarodowym środowisku

Co Musisz wiedzieć:
Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą pracy wyślij nam swoje CV w języku angielskim :)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland