Praca dla studentów - Niemcy

Haren (Ems) / Wietze, Niemcy, zagranica

Concept Plus Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Wakacje dobiegają końca, ale nie rekrutacja!

Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych i innych przerw od nauki.
Chcesz sobie dorobić? Zarezerwuj miejsce już dziś!

Oferujemy pracę na produkcji na niemieckich warunkach!

Zakres obowiązków:
• Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
• Kontrola jakości
• Wykonywanie prac fizycznzch przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:
• Wynagrodzenie w wysokości 10€ brutto/h oraz dodatki i premie, czyli przy przepracowanych 172 h Twoje wynagrodzenie wyniesie nieco ponad 1200 euro netto już po opłaceniu zakwaterowania!
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Studenci są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
• Komfortowe warunki mieszkaniowe
• Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania

• Wytrzymałości fizycznej
• Umiejętności pracy w zespole
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
• Mile widziany własny samochód

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej
Preznie dzialajaca w regionie Dolnej... Saksonii   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Praca dla studenta , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji