Praca dla spawaczy z certyfikatem 141 - projekt z rotacją - Haugesund `

Adecco Solutions AS

Haugesund, Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Spawanie w pomieszczeniu technicznym na tzw. poduszkę, wymagany certyfikat 141

Wymagania

Oferta:

  •  Stała o umowa o pracę zgodna z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  •  Wynagrodzenie – 260 NOK brutto/h
  • Możliwość rotacji
  • Pomoc z zakwaterowaniem
  • Opiekę konsultanta na miejscu
  • Zapewniamy ubrania i narzędzia robocze

Wymagania

• Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe • Aktualne certyfikaty na spawanie 141 • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy