Praca dla samodzielnej księgowej

Biuro Rachunkowe Legante Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko samodzielnego ksiegowego do prowadzenia ksiąg handlowych. Wymagane jest minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym, bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych oraz kadrowych. Oferujemy pracę w stabilnej firmie z możliwościami rozwoju, oraz bogatym systemem premiowym.

Wymagania

Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w biurze ksiegowym

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe powstałe w roku 2012 i cieszące się dużym zainte... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa