Praca dla pielęgniarki z Białorusi / Ukrainy

HRBC GROUP SP. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:
• Sprawowanie opieki nad pacjentami,
• Wykonywanie podstawowych procedur medycznych przy pacjencie: podawanie leków, tlenu, wykonywanie iniekcji, zmieniane opatrunków, przygotowanie chorych do badań i zabiegów, wykonywanie podstawowych pomiarów,
• Pomaganie pacjentom w podstawowych czynnościach,
• Współpraca z pozostałym personelem medycznym,
• Inne czynności uzależnione od konkretnego miejsca pracy.

Основные обязанности:
• Забота о пациентах,
• Выполнение основных медицинских процедур с пациентом: введение лекарств, инъекции, смена повязок, подготовка пациентов к обследованию и лечению, выполнение основных измерений,
• Помощь пациентам с основными видами деятельности,
• Сотрудничество с другим медицинским персоналом,
• Другие виды деятельности в зависимости от конкретного рабочего места.

Wymagania

Czego oczekujemy od Kandydatów:
• Dyplom potwierdzający ukończenie szkoły pielęgniarskiej,
• Doświadczenia zawodowego minimum trzy lata na stanowisku pielęgniarki - udokumentowane,
• Znajomość języka polskiego lub gotowość do jego intensywnej nauki,
• Empatii, komunikatywności, wysokiej kultury osobistej,
• Chęci do dalszego rozwoju zawodowego.

Чего мы ждем от кандидатов:
• Диплом об окончании медицинского колледжа,
• документально подтвержденный профессиональный опыт работы медсестрой не менее трех лет,
• Знание польского языка или готовность его интенсивно изучать,
• Коммуникабельность, высокая личная культура,
• Готовность к дальнейшему профессиональному развитию.

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy