Praca dla Pielęgniarek / Pielęgniarzy / Pielęgniarek dziecięcych / Położnych - Niemcy

Work On Personal LTD

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

praca i kurs języka niemieckiego czeka na ciebie!!!

oferujemy 5-mc kurs języka niemieckiego jak i od razu hospitacje na oddziałach w klinice, żeby zapoznać się z pracą. startujemy od marca!

Praca dla:
- Pielęgniarek / Pielęgniarzy
- pielęgniarek dziecięcych
- położnych

Potrzebujesz:
· Dyplom ukończenia szkoły lub studiów medycznych
· Prawo wykonywania zawodu

Otrzymasz:
· Umowę na czas nieokreślony
· Darmowy intensywny kurs języka niemieckiego
· Pokrycie kosztów nostryfikacji dyplomu
· Szkolenia podnoszące kwalifikacje
· Polskiego koordynatora
· Prace dla partnera na innych pozamedycznych oddziałach w klinice
· Przedszkole na terenie kliniki
· Podstawowe wynagrodzenie na początek (2.500 Euro/brutto)

Helios: „ Dla nas pielęgniarki to najważniejszy zawód na świecie!”
czekamy na ciebie -złap ta szanse!

Zbieramy zgłoszenia do 15.01.2020r. ! Prosimy o CV + kopie dyplomu na maila.

Wymagania

• Dyplom ukończenia szkoły lub studiów medycznych
• Prawo wykonywania zawodu

Prezentacja firmy

Work On Personal LTD jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Zwrot kosztów dojazdu: 10€ + Dieta
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi