PRACA DLA PAR! - Produkcja sałatek - ATRAKCYJNA stawka netto €€€

Dako Job Center

NIEMCY, WURZBURG, zagranica

Dako Job Center Dako Job Center
Firma DAKO JOB CENTER z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: NIEMCY, WURZBURG

Agencja Pracy zatrudni pracowników do pracy na terenie Niemiec!

STANOWISKO: PRACOWNIK PRODUKCJI

WYNAGRODZENIE NAWET OD 6 500 ZŁ DO 10 000 ZŁ

OPIS STANOWISKA:

  • PRODUKCJA SAŁATEK DLA LOTNISK / RESTAURACJI / SIECI SKLEPÓW
  • MYCIE WARZYW I OWOCÓW
  • SIEKANIE/KROJENIE WEDŁUG PRZEPISÓW
  • OBSŁUGA MASZYN
  • PAKOWANIE GOTOWYCH PRODUKTÓW DO PLASTIKOWYCH POJEMNIKÓW, KARTONÓW
  • KONTROLA JAKOŚCI
  • SORTOWANIE
  • PRACE DO PRZYUCZENIA

WYMAGANIA:

  • CHĘCI DO PRACY
  • DYSPOZYCYJNOŚĆ DO WYJAZDU
  • MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO
  • UMIEJĘTNOŚC PRACY W TEAMIE
  • WŁASNY SAMOCHÓD DO WYJAZDU - DODATKOWY ATUT

OFERUJEMY:

  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ - NA ROK
  • WYNAGRODZENIE: OK. 1800 € BRUTTO
  • DODATEK DLA KIEROWCY
  • LICZNE DODATKI: ZA PRACĘ W GODZ. NOCNYCH, NAGODZINY
  • POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
  • WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
  • WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS /  €
  • LICZNE PREMIE I BONUSY - SYSTEM POLEĆ PRACOWNIKA - 300 ZŁ NETTO /OSOBA

Informujemy, iż w związku z zaostrzeniem przepisów dot. epidemii SARS-COV-2

wjeżdżając do Niemiec trzeba posiadać:

1.   aktualne zaświadczenie osoby zaszczepionej na SARS-COV-2    lub

2.   zaświadczenie lekarskie w oparciu o udokumentowanie bycia ozdrowieńcem   lub

3.   aktualny negatywny test na obecność koronawirusa.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.