Praca dla PAR! Komisjonowanie, Niemcy, ok. Magdeburga

HR Investment Sp. z o.o.

Magdeburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego Klienta w Niemczech z branży spożywczej poszukujemy osób na stanowisko:

Komisjoner – niemiecka umowa, ok. Magdeburga (dział suchy) – Praca od 10.12.2017

Praca dla par!

Zakres obowiązków:

- Kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem
- Współpraca z innymi działami
- Obsługa elektrycznego wózka paletowego

Oferujemy:

- Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
- Pracę w systemie zmianowym
- Wynagrodzenie wypłacane w euro (podstawa + premie wydajnościowe i dodatki kodeksowe)
- Zapewniamy zakwaterowanie w mieszkaniach oddalonych o ok. 10 km od magazynu

Wymagania

Wymagania:

- Znajomość liczebników 1-100 w języku niemieckim
- Posiadanie własnego samochodu (dojazd do pracy we własnym zakresie)
- Aktualne uprawnienia operatora wózków jezdniowych – mile widziane (możliwość wyrobienia uprawnień bezpośrednio w zakładzie)
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji