Praca dla osób z uprawnieniami UDT na wózek widłowy - nawet 4000 zł brutto miesięcznie! - Pruszków

Agencja Zatrudnienia KS Service

Pruszków, mazowieckie

Miejsce pracy: Pruszków
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie wynoszące 3500 zł brutto
  • premie nawet 500 zł brutto miesięcznie
  • dodatki za pracę na nocnej zmianie i nadgodziny

Wymagania:
  • uprawnienia UDT na obsługę wózka widłowego
  • chęć pracy zmianowej (06:00 – 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00-06:00)

Obowiązki:
  • załadunek samochodów,
  • rozładunek towarów i rozmieszczenie ich na magazynie przy pomocy wózka widłowego

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • System premiowy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.