Praca dla opiekunek - zastępstwo czerwcowe - 7.06.2018 !

Centrum Językowe Konik

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

CENTRUM JĘZYKOWE KONIK to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Miejsce pracy: Niemcy, Bedburg-Hau 47551 , nr oferty: 1612/06

Termin wyjazdu: od 7.06 na 6 tygodni

Wynagrodzenie: 1200 euro netto

Ogólny opis:

Do opieki Pani 80lat, 65kg, 155cm wzrostu. Podopieczna ma demencję i problemy z orientacją.

Jest bardzo miła, nie jest agresywna.

Ma I grupę inwalidzką. Przychodzą do pomocy pielęgniarki

Nasza seniorka bardzo lubi spędzać czas na świeżym powietrzu.

Obowiązki:

  • prowadzenie domu
  • zakupy
  • pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach
  • wspólne aktywne spędzanie czasu
  • dbanie o ogród

Wymagania:

  • język niemiecki komunikatywny
  • prawo jazdy kategorii B
  • doświadczenie w opiece
  • dyspozycyjność
  • chęć i gotowość do wyjazdu

SPRAWDZONA OFERTA !

Zapewniamy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego
  • Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie
  • Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50 EURO
  • 400 zł brutto przy drugim wyjeździe z naszą firmą oraz ciągłość w zatrudnieniu i ubezpieczeniu
  • Podwójne diety i premie na Święta
  • Zwrot kosztów podróży lub transport
  • Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
  • Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
  • Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

KONTAKT:

osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (cv+zdjęcie)

Prezentacja firmy

Centrum Językowe Konik to prężnie rozwijająca się firma powstała ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Opieka nad dzieckiem, Praca Obsługa klienta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca dla studenta