Praca dla operatora

Seito Polska Sp. z o.o.

Łodź, łódzkie

Miejsce pracy: Łodź

Szukasz stablinej pracy na terenie Łodzi? TA oferta jest dla Ciebie!

Zadania:

- transport komponentów pomiędzy maszynami montującymi

- wywóz palet spod maszyn

- inne prace na terenie zakładu

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia, stawka 18.9 zł/ godz plus comiesięczna premia 220zł
- pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do niedzieli

- dodatkowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny

- dofinansowanie do kart sportowych

- prywatną opiekę medyczną z dostępem do wielu specjalistów

- bony i paczki świąteczne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.