Praca dla operatora wózka widłowego

Seito Polska Sp. z o.o.

Mosina, wielkopolskie

Miejsce pracy: Mosina

Twoje zadania to:

- praca przy obsłudze wózka widłowego (czołowego, wysokiego składu, chwytaka)

- rozładunek/załadunek samochodów dostawczych

- prace porządkowe oraz pomocnicze na magazynie

Oczekujemy od Ciebie:

- uprawnień do prowadzenia wózków z napędem gazowym

- uprawnień do wymiany butli gazowych

Oferujemy Tobie:

- Stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju

- Dodatkowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i twojej rodziny

- Prywatną opiekę medyczną i lub kartę sportową FITPROFIT

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie 3-zmianowym od pn do pt

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.