Praca dla malarza przemysłowego - Francja, atrakcyjne wynagrodzenie

Jobway

Francja - region Bretagne, zagranica

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem francuskiego klienta - poszukujemy Piaskarza do cześci rolniczych

Miejsce pracy : Francja - region Bretagne

Projekt długoterminowy

OBOWIĄZKI:

  Konserwacja 1 stopnia narzędzi (pompy i pistoletu)
⮚ Przygotowanie elementów przed lakierowaniem
⮚ Malowanie elementów o odpowiedniej grubości i w określonym czasie
⮚ Aplikacja płynnej farby za pomocą pistoletów elektrostatycznych

OFERTA:

 Atrakcyjne wynagrodzenie : 2400 -2700 euro NETTO / miesiąc ( z nadgodzinami )
 System podwyżek

 dodatkowa premia dla osoby z własnym samochodem - 0,80 euro do każdej godziny pracy oraz 20 euro/ tydzień
 umowa o pracę na warunkach francuskich
 zapewnione darmowe komfortowe zakwaterowanie
 pomoc w załatwieniu wszystkich spraw formalnych
 darmowe testy przed wyjazdem do Francji
 Zapewnione ubranie robocze oraz obuwie

Wymagania

WYMAGANIA:

 udokumentowane doświadczenie
 dyspozycyjność

Dodatkowy atut : możliwość wyjazdu własnym samochodem

Prezentacja firmy

Jesteśmy połączeniem młodości i przebojowości z wieloletnim doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna