Praca dla lekarza stomatologa w prywatnej klinice w centrum Krakowa / lekarz stomatolog

Portal-medica.pl

Kraków (Kraków-Krowodrza), małopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca dla stomatologa w prywatnej klinice w centrum Krakowa

Prywatne renomowane centrum stomatologiczne INDEXMEDICA podejmie współpracę z lekarzem stomatologiem.

W związku z dynamicznym rozwojem jesteśmy zainteresowani współpracą z lekarzem stomatologiem specjalizującym się w endodoncji i/lub protetyce
oraz implantoprotetyce.
Nasze centrum składa się z 5 gabinetów stom. oraz cyfrowej pracowni RTG wraz z tomografem komputerowym. Znajdujemy się w centrum Krakowa.
Poszukujemy osoby ambitnej, chcącej poszerzać swoją wiedzę, jako że oferujemy możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w zgranym i doświadczonym wielospecjalistycznym zespole. Praca tylko z pacjentami prywatnymi krajowymi oraz zagranicznymi.
Konieczna znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia