Praca dla Lekarza Kardiologa konsultacje Otwock

Prowork.PL

00-375 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

PILNIE Praca dla lekarza kardiologa - Klinika rehabilitacja kardiologiczna rejon Otwock. Klient ProworkPL MED, nowoczesna klinika rehabilitacji kardiologicznej poszukuje lekarza kardiologa - konsultacje dni/tygodniowo. Zarejestruj się z ProworkPl MED i aplikuj na oferty pracy dla lekarzy w prywatnym sektorze opieki medycznej.

ProworkPl MED, w imieniu swojego klienta, poszukuje kandydata na stanowisko lekarz kardiolog do stałej współpracy i konsultacji pacjentów na oddziałe rehabilitacji kardiologicznej. Konsultacje 3x tyg. ok 20 godzin - grafik/ dni konsultacji elastycznie do ustalenia z lekarzem. Pracodawca - specjalistyczna klinika kardiologiczna rehabilitacji poszpitalnej. Rozpoczęcie pracy pilnie od pażdziernika 2020. Atrakcyjne warunki współpracy - na podstawie umowy kontraktowej podpisanej bezpośrednio z pracodawcą.

Warunki

Umowa kontraktowa

Konsultacje medyczne ok 20 godzin tygodniowo harmonogram do ustalenia indywidualnie zgodnie z preferencjami lekarza

Wynagrodzenie stawki rynkowe do negocjacji bezpośrednio z pracodawcą

W przypadku zainteresowania pracą na stanowisku lekarz specjalista kardiolog zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz do swojego profilu CV

W przypadku zainteresowania pracą jako Lekarz specjalista kardiolog/ inne specjalizacje zarejestruj się na www.prowork.pl i dolącz swoje CV. Aplikuj na aktualne oferty dla lekarzy w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Skontaktuj się z ProworkPL MED i podaj swoje preferowane wynagrodzenie i inne kryteria! Pomożemy Ci w doborze zaufanego pracodawcy! Wybierz najlepszą ofertę pracy 2020 dla lekarzy i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

ProworkPL MED recruitment Warsaw, Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. We recruit Doctors, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Wymagania

Wykształcenie medyczne i prawo wykonywania zawodu lekarza w Polsce

Doświadczenie w pracy jako lekarz specjalista kardiolog

Gotowość do stałej współpracy i rozpoczęcia pracy od października 2020 lub późniejszy termin do uzgodnienia.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Opieka nad osobami starszymi