Praca dla Każdego!

CCIG

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Decydując się na pracę u Nas zapewnimy Ci:

- elastyczny grafik, sam ustalasz swój grafik, tak aby dopasować go do innych zajęć oraz szkoły czy też uczelni czy innych obowiązków;
- wynagrodzenie: podstawa + premie;
- ścieżki rozwoju - stawiamy na rozwój wewnętrzny oraz szkolenie;
- świetna lokalizacja - nowoczesne biuro;
- atmosfera - posiadamy świetną atmosferę bez-korpo zasad;
- stała stawka godzinowa -17 zł NE RĘKĘ!.

Pozytywnie rozpatrujemy osoby młode jak i dojrzałe. To ile masz lat nie ma dla Nas większego znaczenia. U Nas cenimy sobie chęć do pracy i to jakim jesteś człowiekiem.

Nie czekaj tylko wyślij Nam swoje CV już teraz! To właśnie na Ciebie czekamy!

Prezentacja firmy

Call Center Inter Galactica to firma świadcząca usługi związane z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing