Praca dla filologa - j. niemiecki

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1114866

Znana firma z branży FMCG poszukuje filologów, którzy chcieliby rozpocząć pierwszą pracę w zespołach obsługi HR. Lokalizacja to ścisłe centrum Warszawy.

Opis stanowiska

W swojej nowej roli będziesz odpowiedzialny za rozwiązywanie spraw HR, z którymi zgłaszają się pracownicy firmy z różnych lokalizacji na terenie Europy.

Wymagania

Oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i angielskiego, umiejętności szybkiego uczenia się i otwartości na pracę w międzynarodowym zespole.

Co zyskujesz?

Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o Umowę o Pracę, sporo ciekawych benefitów i ścieżek rozwojowych.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’i prześlij nam swoje aktualne cv.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland