Praca dla elektryka budowlanego od zaraz w Mannheim!!

sky Personal Alexander Geworsky

33609 Bielefeld, łódzkie

Od: sky Personal Alexander Geworsky
Miejsce pracy: 33609 Bielefeld

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie z mozliwoscia podwyzki (12-13€ brutto/h+ do 70 € diety dziennej netto)
• Podstawa + dieta za kazdy przepracowany dzien.
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Wynagrodzenie platne miesiecznie na konto pracownika.
• Mozliwosc pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Stala prace w oparciu o umowe o prace z pelnym pakietem socjalnym.
• 24 – 30 dni platnego urlopu (w zaleznosci od stazu pracy)
• Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania skladek.
• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawce.
• Opieka polskiego koordynatora oraz pomoc w zalatwianiu formalnosci.

Osoby zainteresowane prosze o przeslanie CV w jezyku polskim, niemieckim lub angielskim. u.jasiewicz(a)sky-personal.de
Kontakt telefoniczny mozliwy pon.-pt. od 08-17.

sky Personal
Alexander Geworsky
Hauptstraße 93
D-33378 Rheda-Wiedenbrück

Wymagania:
• Doswiadczenie na podobnym stanowisku.
• Podstawowa lub komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego.
• Wyksztalcenie zawodowe kierunkowe – techniczne/elektryczne lub uprawnienia SEP.
• Umiejetnosc czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz wlasny samochód na wyjazd.
Zadania elektryka budowlanego:
• Wykonywanie pomiarów elektrycznych.
• Konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych.
• Montaz, serwis i naprawa instalacji elektrycznych.
• Montaz instalacji elektrycznych w obiektach przemyslowych, handlowych i mieszkaniowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.