Praca dla Au Pair z francuskim / Spiez /październik 2017

Prowork.PL

Szwajcaria, zagranica

Opis stanowiska pracy

Rodzina szwajcarska z 3 dzieci w wieku 5, 6 i 8 lat poszukuje au pair / opiekunki do dzieci od października 2017 na 12 miesięcy. Obowiązki opiekunki - samodzielna opieka nad dziecmi 30 godzin tyg., w tym przygotowywanie posiłków, pomoc w nauce, zabawa, odprowadzanie i przyprowadzanie dzieci do/z szkoły oraz drobne prace domowe. Jest to pobyt w ramach programu Au Pair. Rodzina mieszka w Spiez. Na co dzień posługują się j. francuskim.

Praca Au Pair Szwajcaria to roczne pobyty językowe u rodzin szwajcarskich. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi Au Pair w Szwajcarii ma zagwarantowane:

12 miesięczny kontrakt (do ustalenia), pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi
Kieszonkowe 700 CHF (franki szwajcarskie)/ miesięcznie
Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie
Bezpłatnie nauka w szkole językowej w Szwajcarii – kurs językowy 120 godzin rocznie
Bezpłatny przelot z Polski do Szwajcarii
Bezpłatny bilet miesięczny na komunikację publiczną
Ubezpieczenie medyczne dla Au Pair
płatny urlop - 4 tygodnie rocznie
Opieka partnerskiego biura w Szwajcarii i regularne spotkania dla Au Pair z całego świata
Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy. Warunkiem udziału w programie Au Pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy. Pobyt AU Pair w Szwajcarii to niezwykła szansa na poznanie tego kraju i nauki języków obcych!
Gwarantowana bezpłatna nauka języka niemieckiego lub francuskiego z rodziną i w szkole językowej (wybór języka w zależności od kantonu i języka w jakim posługuje się rodzina).
Posiadamy wiele ofert Au Pair i pobyty u rodzin na terenie całej Szwajcarii.

Wymagania

Au Pair Szwajcaria - wymagany wiek uczestnictwa 19-30 lat
Dobra znajomość języka francuskiego
zainteresowanie kulturą i nauką języka obcego w Szwajcarii
Dobre doświadczenie w opiece nad dziećmi
Gotowość do rocznego wyjazdu jako Au Pair do Szwajcarii
W Szwajcarii większość rodzin posługuje sie w domu kilkoma językami: niemieckim/angielskim/francuskim. W zależności od kantonu oficjalnym językiem będzie najcześciej niemiecki (w tym rejon Zurichu)
lub j. francuski (rejon Genewy). Większosć ofert dla Au Pair w Szwajcarii posiadamy w rejonie Zurichu. Mile widziane kandydatki z doświadczeniem Au Pair w USA, Niemczych czy Anglii.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta