Praca czasowa dla studenta/tki - pomoc przy wyborach do Rady Pracowników

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Tomorrow is our home.
Odkryj, jak łatwo możesz osiągnąć sukces w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego: Jako wiodący producent sprzętów gospodarstwa domowego, wspieramy wśród naszych pracowników zaangażowanie i otwartość. Nasze globalne marki Bosch, Siemens, Gaggenau i Neff, jak również nasze marki lokalne, koncentrują się na innowacjach. Nie dotyczy to jedynie naszych produktów i usług, ale także wpływa na sposób, w jaki współpracujemy, wymieniamy się pomysłami i zarządzamy zespołami. Jesteśmy otwarci na wkład każdego pracownika w nasz wspólny sukces. Dołącz do nas i nadaj kierunek swojej karierze.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem wyborów w lokalizacji Jędrzejowska 81, Łódź
  • weryfikacja uprawnień do głosowania
  • wydawanie kart wyborczych
  • kontrola urny wyborczej

Wymagania

  • Status studenta
  • Dyspozycyjność w godzinach 8-17.00 w dniach 28.02.-11.03.2019
  • Solidność i precyzja w pracy biurowej
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • Miła i przyjazna atmosfera
  • Doświadczenie z odpowiedzialną funkcją wyborczą
  • Umowa zlecenie
O nas
Odwiedź stronę bsh-group.com/pl/kariera, by dowiedzieć się więcej o BSH Group. Dołącz do naszego zespołu! Znajdź właściwą przestrzeń do realizacji swoich ambicji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.