Praca chorwacki/niemiecki/węgierski/rumuński/portugalski ZDALNIE

Selvoy

Szczecin, zachodniopomorskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Szczecin

Szukasz rozwojowej pracy, gdzie cały czas będziesz uczyć się czegoś nowego?

Zależy Ci, aby na co dzień używać języka chorwackiego/niemieckiego/ węgierskiego / rumuńskiego /portugalskiego?

Chcesz zarabiać lepiej niż dotychczas?

Mamy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku!

Nasza firma zlokalizowana w Krakowie zajmuje się telefoniczną sprzedażą i obsługą klienta na 11 rynkach zagranicznych, dodatkowo na rynku polskim. Zatrudniamy ok. 130 osób, panuje u nas różnorodność języków i kultur oraz niekorporacyjny klimat.

Aktualnie powiększamy rynek chorwacki oraz niemiecki – poszukujemy osób w charakterze Specjalistów ds. Sprzedaży.

Oferujemy pracę docelowo zdalną, na firmowym sprzęcie na min. ¾ etatu (30h tyg) a najlepiej na cały etat.

Warunek konieczny to 1 m-c pracy w Krakowie - zapewniamy zakwaterowanie w służbowym mieszkaniu. Twoim obowiązkiem będą również przyjazdy do Krakowa 2 razy w m-cu.

Z nami:

  • Staniesz się prawdziwym ekspertem ds. sprzedaży;
  • Nauczysz się jak skutecznie sprzedawać – gwarantujemy Akademię profesjonalisty dopasowaną do poziomu Twoich umiejętności
  • Dzięki swojej wytrwałości będziesz osiągał kolejne sukcesy – co raz lepsze wyniki, wygrywał nagrody, otrzymywał przywileje
  • Zarobisz spokojnie 5000-5500zł na rękę (umowa zlecenie lub b2b czyli własna działalność z pokryciem kosztów małego ZUS oraz podatku od faktury)
  • Zaplanujesz swoje życie prywatne dzięki stałym godzinom pracy

Twoje codzienne zadania:

  • Kontakt z klientem indywidualnym, który zamówił produktu on-line
  • Aktywna dosprzedaż – proponowanie innych produktów z oferty celem powiększenia wartości pierwotnego zamówienia
  • Zarządzanie bazą zamówień

Brak doświadczenia to żadna przeszkoda! Stawiamy na otwarty umysł i zaangażowanie. Nie wiesz, czy masz żyłkę handlowca? Aplikuj to nas, a my to sprawdzimy :)

Wyślij swoje CV pod adres: career@tivron com lub aplikuj kliknij „Aplikuj”

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".