Praca biurowa z językiem niemieckim!

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1130360

Miejsce pracy:Kraków

Języki są Twoją mocną stroną? Szukasz pracy gdzie będziesz mógł w praktyce wykorzystać zarówno umiejętności językowe jak i logicznego myślenia? Interesuje Cię praca w międzynarodowym środowisku?
W takim razie jest to oferta dla Ciebie!

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób zmotywowanych do podjęcia pracy w uznanej na całym świecie, międzynarodowej firmie. Na tym stanowisku będziesz pracować z dokumentacją transportową, prawidłowo ją klasyfikując i zwracając uwagę na wszelkie odstępstwa. Jest to praca dla osób zmotywowanych, które chcą się uczyć w praktyce wykorzystywać swoje umiejętności.

Skorzystaj z możliwości rozwoju w firmie nagrodzonej w 2018 mianem ,,Great Place to Work”!

Co zyskujesz?

Oferujemy stałe wynagrodzenie, umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, kartę Multisport, opiekę Medicover, vouchery na posiłki i różnorodne gift cards przez cały rok! Ponadto już po pół roku pracy firma oferuje dofinansowanie do nauki języka bądź innych kursów wspomagających rozwój osobisty.

Wymagania:

- język niemiecki: B2/C1
- język angielski: B2
- otwartość
- skrupulatność
- komunikatywność

Zaaplikuj już teraz bądź skontaktuj się z nami pod horonziak @ hays.pl, a opowiemy Ci o tej ofercie!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland