Praca biurowa z j. niemieckim

TPG Katowice Sp. z o.o

Katowice, śląskie

Nie posiadasz doświadczenia zawodowego a chcesz je zdobyć?
Znasz biegle język niemiecki ?
Nadążasz za zmianami w nowinkach technologicznych?
Lubisz rozmawiać z ludźmi?

Jesteśmy obecni w 80 krajach, gdzie zatrudniamy ponad 300,000 pracowników, posługujących się 265 językami i dialektami. Aktualnie, dla naszego Klienta – jednej z największych firm z branży nowoczesnych technologii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Wynagrodzenie miesięczne: 5400 – 6600 PLN Brutto

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa połączeń przychodzących w języku niemieckim
  • Rozwiązywanie problemów technicznych wynikających z użytkowania takich produktów jak smartfony, laptopy, tablety
  • Dbałość o najwyższą jakość procesów
Czekają na Ciebie liczne benefity:

CZEKAJĄ NA CIEBIE LICZNE BENEFITY:

Umowa o pracę

Pakiet szkoleń wdrożeniowych i szkoleniowych

Praca na nowoczesnym sprzęcie w środowisku macOS

Międzynarodowe środowisko pracy

Realna ścieżka kariery

Biuro w ścisłym centrum miasta

A TAKŻE:

  • Premie (dodatkowe za polecanie kandydatów do pracy)
  • Karta Multisport oraz prywatna opieka medyczna
  • iPod w ramach prezentu za przedłużenie współpracy po okresie próbnym
  • Pakiet relokacyjny
  • Parkingi dla rowerzystów
  • Tematyczne eventy
  • Owocowe środy + słodkie piątki

WYMAGANIA:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (poziom min B2)
  • Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność aktywnego słuchania
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy w ramach call/contact center