Praca biurowa - Wysogotowo k. Poznania - Specjalista ds. rozliczeń

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO Work Force Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy dla Klienta - firmy z branży kurierskiej kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. rozliczeń

Nr. Ref: MK/Wysogotowo/2017

Miejsce pracy: Wysogotowo k. Poznania

Opis stanowiska pracy:

- prace administracyjno-biurowe

- wprowadzanie danych do systemu

- weryfikacja poprawności danych

- wsparcie spedytorów min.w przygotowywaniu zleceń dla przewoźników,

- akceptacja i opisywanie faktur kosztowych,

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową, z możliwością zatrudnienia na stałe

- wynagrodzenie w wysokości: 2742 zł brutto/miesięcznie + wysokie premie

- pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00

- możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie

- biegła obsługa komputera

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

- chęci i motywacja do pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.