Praca bez znajomości języka! / Produkcja wiązek przewodów / OD ZARAZ!

Dako Job Center

NIEMCY, MONACHIUM, zagranica

Dako Job Center Dako Job Center
Firma DAKO JOB CENTER z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: NIEMCY, MONACHIUM

Agencja Pracy zatrudni pracowników do pracy na terenie Niemiec na stanowisko:

POMOCNIK PRODUKCJI

OPIS STANOWISKA:

  • PRACE PRZY PRODUKCJI WIĄZEK PRZEWODÓW
  • OBSŁUGA MASZYN
  • PRACA PRZY LINII PRODUKCYJNEJ
  • KONTROLA JAKOŚCI
  • PRZYGOTOWYWANIE TOWARÓW DO WYSYŁKI

WYMAGANIA:

  • DYSPOZYCYJNOŚĆ DO WYJAZDU OD ZARAZ
  • DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU MILE WIDZIANE
  • ZRĘCZNOŚĆ
  • WŁASNY SAMOCHÓD DO WYJAZDU - DUŻY ATUT

OFERUJEMY:

  •  ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ - NA ROK
  •  WYNAGRODZENIE: OK. 1800 € BRUTTO
  •  DODATEK DLA KIEROWCY
  •  LICZNE DODATKI: ZA PRACĘ W GODZ. NOCNYCH, NADGODZINY
  •  POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
  •  WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
  •  WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS / €
  •  LICZNE PREMIE I BONUSY: SYSTEM POLEĆ PRACOWNIKA - 1000 ZŁ NETTO / OSOBA! PREMIA ZA FREKWENCJĘ - 120€ NETTO / KWARTAŁ!*

  *WIĘCEJ INFORMACJI W UZYSKASZ W DZIALE REKRUTACJI

Informujemy, iż w związku z zaostrzeniem przepisów dot. epidemii SARS-COV-2

wjeżdżając do Niemiec trzeba posiadać:

1.   aktualne zaświadczenie osoby zaszczepionej na SARS-COV-2    lub

2.   zaświadczenie lekarskie w oparciu o udokumentowanie bycia ozdrowieńcem   lub

3.   aktualny negatywny test na obecność koronawirusa.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.