Praca Asystent/ka Stomatologiczny/a - Warszawa

Portal-medica.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Centrum Medyczne Enel-Med S.A.

Stanowisko: Asystent/ka Stomatologiczny/a

Lokalizacja: Warszawa

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • umiejętność pracy na cztery ręce,
  • zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w gabinecie stomatologicznym,
  • ukończenie kursów specjalistycznych i kwalifikacyjnych w zakresie stomatologii będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającym się, ogólnopolskim Centrum Medycznym o stabilnej pozycji rynkowej,
  • elastyczny system zatrudnienia (zatrudnienie w ramach umowy zlecenie lub działalności gospodarczej),
  • opiekę medyczną w najlepszym centrum medycznym w Polsce :)
  • kartę sportową,
  • przyjazną atmosferę.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia