Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Praca - 21,00 zł brutto/h!

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie : 21 zł brutto/ h + stałą premię po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Umowę o pracę tymczasową z realną możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez klienta
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej + wiele innych benefitów dla pracowników Adecco
  • Pracę w nowej hali na nowoczesnych maszynach produkcyjnych
  • Pracę 1 zmianową : 6-14 lub 8-16

Wymagania :

  • Wykształcenie średnie techniczne najlepiej o kierunku mechanik/ elektromechanik lub doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Chęć do nauki oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Tylko tyle wystarczy byś był naszym pracownikiem :)

Zadania :

  • Obsługa maszyn i urządzeń pomocniczych wchodzących w skład linii produkcyjnej
  • Kontrola jakości wyprodukowanego towaru

  • Telefonicznie - 723193118
  • Mailowo - aleksandra.dujka@adecco.com
  • Osobiście - ul. Warszawska 5 Nowy Dwór Mazowiecki
Poleć ofertę pracy swoim znajomym i przyjdź z Nimi na rozmowę. Im nas więcej tym lepiej :)

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Numer referencyjny: OMA/05/2018/PLO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.