GETHERO Sp. z o.o.

PR Specialist

Od: GETHERO Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

GetHero - sieć partnerska YouTube, jednocześnie agencja kreatywna specjalizująca się w video, social media oraz influencer marketingu poszukuje ambitnej osoby, która zechce rozwijać swoje umiejętności w zakresie public relations.

Jesteś zmotywowaną do pracy osobą z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi i bez przerwy potrafisz gadać o tym, co lubisz? Uwielbiasz nowe technologie i social media?

GetHero to miejsce dla Ciebie!

Oferujemy:

  • Ambitną i odpowiedzialną pracę w przy najbardziej nowatorskich projektach marketingowych w Polsce
  • Elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia (Pełen etat lub ½ z obecnością w biurze każdego dnia pracy)
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy i laptop)
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole
  • Ciągłą wymianę doświadczeń

Twoje zadania:

  • Realizacja strategii komunikacyjnej firmy
  • Pisanie not prasowych
  • Komunikacja Twórcami Youtube
  • Bieżący kontakt i współpraca z Twórcami Youtube
  • Pomoc w organizacji eventów firmowych
  • Wspieranie i komunikacja kampanii realizowanych przez agencję
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

WYMAGANIA

  • Ukończone studia wyższe kierunkowe (PR, Marketing, Komunikacja)
  • Wymagane doświadczenie min. 1 rok (staż, praktyki, praca)
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi marketingowych (FB, IG, Canva)
  • Lekkie pióro
  • Znajomość branży video/influencer marketingu oraz obecnych trendów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne (ustne i pisemne) oraz interpersonalne
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji własnej pracy, własna inicjatywa i samodzielność
  • Mile widziana znajomość podstaw obsługi programów graficznych oraz zmysł estetyczny