PR SPECIALIST / SPECJALISTA DS. PR

365 agencja Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

365agencja to nowoczesna agencja PR & SOCIAL MEDIA MARKETING z siedzibą w Krakowie. Pracujemy nad inspirującymi projektami dla największych marek. Oferujemy kompleksowy know-how i wieloletnie doświadczenie.

Rekrutujemy na stanowisko: PR SPECIALIST

Potrzebujemy na pokładzie osoby która uwielbia kontak z z ludźmi, interesuje się nowymi trendami, śledzi branżowe ciekawostki, zna rynek influencerów i blogerów.

Ta praca jest dla Ciebie jeśli:

  • masz dobre pióro i tworzysz ciekawe teksty,
  • masz doświadczenie PR i potrafisz nawiązywać relacje z mediami,
  • masz doświadczenie w budowaniu wizerunku klientów w mediach,
  • masz fajną osobowość i chcesz pozytywną energię przełożyć na świat marek,
  • znasz tajniki pracy z topowymi markami - od momentu tworzenia strategii do wdrożenia,
  • śledzisz różnych influencerów na Instagramie, współpracowałeś z blogerami,
  • interesujesz się branżą , jesteś na bieżąco, "żyjesz w Internecie" ;)

Doświadczenie w realizacji działań PR dla klientów z obszaru nowych technologii będzie dodatkowym atutem.

Wymagania

Wyślij swoją aplikację, TYLKO
jeśli:

  • posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w agencji PR lub po stronie klienta
  • masz lekkie pióro i świetnie komunikujesz się w języku polskim, ale swobodnie mówisz też po angielsku
  • jesteś dyspozycyjny/a od poniedziałku do piątku w biurowych godzinach pracy

Prezentacja firmy

W 365 agencja budujemy marki i dbamy o nie każdego dnia.<br/><br/>Wierzy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja