PR Specialist / Specjalista ds. PR w nowoczesnej agencji

365 agencja Sp. z o.o. Sp. k.

30-686 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się 365 agencja, bo Dbamy o marki każdego dnia.

Obecnie rozwijamy zespół PR, dlatego poszukujemy specjalisty ds. public relations.
Sprawdź, czy szukamy właśnie Ciebie!

Do Twoich zadań na stanowisku PR Specialist należeć będzie:
- prowadzenie działań public relations dla klientów agencji (obsługa biur prasowych, działania media relations),
- współtworzenie i realizacja strategii PR dla obecnych i nowych klientów,
- nawiązywanie i rozwój relacji z twórcami internetowymi,
- monitoring i raportowanie rezultatów prowadzonych działań.

Co oferujemy?

Pracę w kreatywnym środowisku, w agencji z ponad 12-letnim doświadczeniem,
możliwość rozwoju i współpracy z rozpoznawalnymi markami z kraju i zagranicy.

Wymagania

Wyślij swoją aplikację jeśli:

- posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w agencji PR lub po stronie klienta,
- realizowałeś/aś działania PR dla marek konsumenckich lub klientów technologicznych,
- posiadasz doświadczenie we współpracy z influencerami,
- posługujesz się poprawną polszczyzną,
- jesteś proaktywny/a i bez problemów nawiązujesz relacje,
- śledzisz branżowe trendy i aktywnie wdrażasz je w prowadzonych przez siebie projektach,
- swobodnie posługujesz się językiem angielskim.

Prezentacja firmy

W 365 agencja budujemy marki i dbamy o nie każdego dnia.<br/><br/>Wierzy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja