HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednej z agencji nieruchomości komercyjnych w Polsce poszukujemy obecnie doświadczonej osoby na stanowisko:

PR ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Opracowanie, prowadzenie oraz zarządzanie całą startegią PR
  • Bieżące kontakty z dziennikarzami w tym również organizowanie konferencji prasowych
  • Zarządzanie komunikacją  do mediów -  redagowanie komentarzy i wypowiedzi oraz wystąpień publicznych pracowników firmy
  • Udział w działaniach employer branding przy współpracy z innymi działami firmy
  • Monitoring trendów na rynku
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem specjalistów
  • Obsługę bloga oraz portali społecznościowych typu Facebook, Linkedin

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży nieruchomości komercyjnych - warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe -  preferowany kierunek to PR lub dziennikarstwo
  • Doskonała znajomość branży oraz rozpoznanie potrzeb firmy na rynku
  • Umiejętność budowania relacji
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji oraz autoprezentacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywnosć oraz umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Entuzjam

Oferujemy:

  • Pracę w ciekawej międzynarodowej organizacji z możliwością rozwoju
  • Bogaty pakiet benefitów oraz miłą atmosferę pracy
  • Dużą swobodę w kreowaniu oraz realizowaniu strategii PR
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.