PR MANAGER / BUSINESS DEV nowego oddziału znanej agencji PR

365 agencja Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań , wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

365agencja to nowoczesna agencja PR & MARKETING z siedzibą w Krakowie, pracująca nad inspirującymi projektami dla dużych marek, rozwijająca dynamicznie działy: PR, DIGITAL, EVENTS.

Jesteśmy członkami międzynarodowych organizacji branżowych Internet Marketing Association oraz International Public Relations Association.

W związku z dynamicznym rozwojej sekcji PR i otwarciem nowego biura naszej agencji w Poznaniu zapraszmy do rekrutacji na stanowisko:

PR MANAGER / BUSINESS DEV MANGER w POZNANIU

Poszukujemy PR MANAGERA, który dołączając do naszego zespółu poprowadzi nowy międzynarodowy projekt w Poznaniu oraz we współpracy z Zarządem przejmie odpowiedzialność rozwój zespołu i portefla klientów agencji w tym mieście.

Pracując z nami na codzień będziesz:

  • współpracować z dużymi markami - od etapu budowy strategii przez działania operacyjne po realizację działań PR,
  • przygotowywać ciekawe, angażujące treści i dystrybuować je do mediów,
  • koordynować działania z influencerami i blogerami,
  • opracowywać prezentacje i raporty,
  • koordynować prace zespołu projektowego, wyznaczać cele i weryfikować ich realizację,
  • uczestniczyć w procesie tworzenia ofert i negocjacji umów.

Oferujemy:

  • możliwości rozwoju, jasną ścieżkę kariery, atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę B2B lub umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w agencji z wieloletnim doświadczeniem na rynku
  • możliwość realizacji inspirujących kampanii dla znanych marek
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze klasy A+ w centurm miasta.

Wymagania

Idealny kandydat na stanowisko PR Managera w 365 PR to osoba, która:

  • posiada minimum 2-3-letnie doświadczenie w branży public relations (doświadczenie zdobyte w agencji PR będzie dodatkowym atutem)
  • realizowała działania PR dla średnich i dużych przedsiębiorstw,
  • uwielbia pracę z klientem, rozumie jego potrzeby i świetnie prezentuje swoje pomysły,
  • jest proaktywa, pilnuje terminów i jakości przygotowywanych materiałów,
  • potrafi współpracować z mediami i uzyskiwać wartościowe publikacje,
  • zna specyfikę mediów społecznościowych i pracy z influencerami,
  • nie boi się wyzwań i jest nastawiona na nieustanny rozwój.

Prezentacja firmy

W 365 agencja budujemy marki i dbamy o nie każdego dnia.<br/><br/>Wierzy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Reklama / Komunikacja