Opis stanowiska pracy

Uważasz się za osobę odważną, spragnioną nowych wyzwań i kreatywnych koncepcji?

Pozwól nam sprawdzić twój zapał!

Brave Brain jest krakowską agencją kreatywną, która specjalizuje się w obsłudze klientów z sektorów: deweloperskiego, hotelarskiego, przemysłowego.

Nasze działania realizujemy w oparciu o:

Strategie marketingowe, branding, tworzenie stron www, aplikacje mobilne, mobile marketing, video marketing, social media, strategie PR.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

PR Executive

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie informacji prasowych
  • Działania media relations
  • Tworzenie bazy mediów
  • Tworzenie tekstów informacyjnych, promocyjnych oraz treści na strony www
  • Wsparcie organizacyjne i PRowe wydarzeń
  • Koncepcje wydarzeń dla klientów
  • Przygotowanie raportów z działań PR
  • Analiza marki w mediach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów
  • Doświadczenie w branży
  • Znajomość podstawowych narzędzi PR oraz komunikacji internetowej
  • Biegłość w tworzeniu tekstów oraz ich korekty i edycji
  • Komunikatywność, otwartość na ludzi, swoboda w nawiązywaniu kontaktów
  • Dobra intuicja, umiejętności prezentacji i autoprezentacji, jasne formułowanie myśli, opinii
  • Dobra organizacja pracy i sumienność w jej wykonywaniu

Oferujemy:

  • Możliwość realizacji projektów PR i marketingowych dla znanych marek z sektorów: budowlanego, hotelarskiego, przemysłowego.
  • Możliwość uczestniczenia w ogólnopolskich projektach oraz zdobycia nowych umiejętności i wiedzy
  • Ciekawą pracę w dziele kreatywnym w doświadczonym i otwartym zespole
  • Merytoryczne wsparcie Managerów
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Prezentacja firmy

Agencja Reklamowa Brave Brain z Krakowa. Specjalizujemy się w tworzeniu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Praca dla studenta, Praca Internet / e-commerce