Opis stanowiska pracy

Do agencji szukamy osoby inteligentnej, samodzielnej, kontaktowej, kreatywnej, zdyscyplinowanej, z poczuciem humoru. Stanowisko: PR assistant.

Zakres obowiązków:
• budowanie relacji i bieżący kontakt z dziennikarzami, redaktorami, stylistami i liderami opinii
• koordynacja showroomu, wypożyczeni sampli;
• opracowywanie raportów z publikacji;
• prowadzenie projektów dla Klientów;
• przygotowywanie i wysyłka informacji prasowych, trend alertów, wysyłek kreatywnych;
• monitoring marek Klientów w ramach prowadzonych projektów i raportowanie wyników komunikacji;
• wsparcie przy kanałach social media Klientów;
• nawiązywanie współprac z influencerami/blogerami dopasowanych do projektu.

Oferujemy:
• Pracę w samym centrum Warszawy;
• Wsparcie w wykonywaniu obowiązków i projektów;
• Zdobycie doświadczenie w pracy w branży mody;
• Praca ok. 30 godzin tygodniowo;
• Możliwość rozwoju zawodowego wraz z rozwojem agencji;
• Podstawowe wynagrodzenie plus system premiowy;
• Pracę i prowadzenie projektów dla polskich i zagranicznych marek.

Wymagania

• bieżące śledzenie trendów mody, beauty, gastronomii, wnętrz;
• doświadczenie w obsłudze kanałów social media;
• kreatywność, chęć nauki oraz własna inicjatywa przy projektach;
• znajomości pakietu MS Office, biegłości w posługiwaniu się Power Point;
• min. pół roczne doświadczenie w pracy w agencji Public Relations lub showroomie;
• lekkość w pisaniu i posługiwaniu się językiem polskim;
• dobra znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego;
• znajomość rynku mody w Polsce;
• świetna organizacja pracy i priorytetów, samodyscyplina, odpowiedzialność, samodzielność;
• wielozadaniowość oraz zaangażowanie w powierzone działania;
• podstawowe umiejętności negocjacyjne.

Prezentacja firmy

Agencja kreatywna Rebell Concept istnieje od października 2018 roku. Głó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Inne