PR ASSISTANT/OBSŁUGA KLIENTA

Resibo

58-100 Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić?

- współpracować przy kreowaniu wizerunku marki
- prowadzić research kreatywny
- prowadzić mailową korespondencję z klientami
- obsługiwać infolinię i livechat

Co oferujemy

- pracę w firmie, w której nikt się nie nudzi
- wyjątkową atmosferę prawie jak w rodzinie
- niezapomniane wyjazdy integracyjne
- kawy tyle, ile trzeba, by Twój umysł pobudzić do tworzenia
- najwyższej jakości kosmetyki na co dzień
– wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
- tak, umowę o pracę też 

Wymagania

Czego oczekujemy?

- bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych
- wysokich umiejętności komunikacji w imieniu marki
- umiejętności kreatywnej pracy w zespole
- bardzo dobrej organizacji pracy i samodyscypliny
- dużej swobody językowej
- poprawnej polszczyzny w mowie i piśmie
- dobrej znajomości języka angielskiego (mile widziane także inne)
- chęci rozwijania swojej wiedzy kosmetycznej
- mile widziane umiejętności graficzne

Prezentacja firmy

Resibo to polska marka kosmetyków naturalnych produkująca ekologiczne, z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media