Poszukujemy sprzedawcy Allegro - Praca w Domu

PIAST

Cała Polska, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska

Sprzedawca Aukcyjny

Główne zadania:

Aktywna sprzedaż produktów naszej firmy poprzez serwis Allegro

Zapewnienie sprawnej i kompleksowej obsługi klienta,

Oferujemy:

Nienormowany czas pracy,

Ponadprzeciętne wynagrodzenie,

Atrakcyjną pracę w stabilnej i prestiżowej firmie,

Rabaty na nasze produkty,

Kompleksowy program szkoleniowy rozwijający niezbędną wiedzę i umiejętności,

Przyjazną atmosferę.

Wymagania

Posiadanie wiarygodnego, aktywnego konta allegro.

Zainteresowanie urządzeniami elektronicznymi i chęć rozwoju w tej dziedzinie,

Nastawienie na odniesienie sukcesu zawodowego i finansowego,

Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków,

Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu,

Kreatywność,

Wiek: od 18 do 40lat

Mile widziane
Doświadczenie w wystawianiu aukcji internetowych.

Prezentacja firmy

Import, Handel i spedycja

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2010
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce