Poszukujemy SPAWACZA - zaktualizujemy Twoje uprawnienia!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Zapraszamy osoby zainteresowane stanowiskiem: Spawacz

Zakres obowiązków:
  • spawanie elementów metalowych
  • wykonywanie prac pomocniczych na dziale metalu

Kogo szukamy?
  • osoby posiadającej doświadczenie w spawaniu i obróbce metalu
  • mile widziane aktualne uprawnienia spawalnicze!

Twoje uprawnienia starciły ważność? Zgłoś się do nas! Zaktualizujemy je!

Co oferujemy?
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na 2 lub 3 zmiany (6-14; 14-22; 22-6)
  • możliwość pracy w soboty za dodatkową premią!

W razie pytań, jesteśmy dostępni: 506 561 604

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy