Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/06/2018.

Poszukujemy przedstawiciela handlowego

Warszawa, mazowieckie

MT Marketing

Opis stanowiska pracy

Firma MT Marketing, działa dla organizacji pozarządowych. Poszukujemy do naszego zespołu przede wszystkim osób młodych i otwartych na nowe zadania. Jeśli jesteś pewny siebie, i lubisz kontakt z drugą osobą to jest to na pewno coś co Cię zainteresuje.

WYMAGANIA:

• pełna dostępność

• wykształcenie min. średnie

• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

• kreatywna współpraca

OBOWIĄZKI:

• współpraca przy nowych projektach marketingowych znanych klientów na rynku

• promowanie i prezentowanie produktów i usług oferowanych przez Naszą Firmę

• analiza rynku

• organizacja eventów

• spotkania z klientami

• budowanie długotrwałych relacji z Klientami

• podpisywanie umów z klientami oraz ich weryfikacje

TO CO MOŻEMY CI ZAPEWNIĆ TO:

• godziny pracy 10-18

• szkolenia produktowe

• atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy

• podróże krajowe i zagraniczne

• możliwość awansu i rozwoju

Po odpowiednim przeszkoleniu zajmiesz się rekrutacją i zarządzaniem zespołem. Więc nie czekaj, dołącz do nas i aplikuj już teraz.

MT Marketing jest firmą marketingowo-sprzedażową (below the line advertising - BTL)....

Szukanie nowatorskich rozwiązań, determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów, a także ponad 10 letnie doświadczenie, stawiają nas na pozycji lidera w zakresie marketingu face2face w Polsce.

Na przestrzeni ostatniej dekady nasze zespoły marketingowe realizowały kampanie dla klientów z obszaru teleinformatyki, energii oraz nowych technologii. Od 2010 roku prowadzimy także kampanie dla wielu Organizacji Charytatywnych, dla których pozyskaliśmy dziesiątki tysięcy nowych długoterminowych darczyńców.

Posiadamy biura w 10 miastach Polski (Warszawa, Łódź, Gdynia, Katowice, Kraków, Poznań, Szczecin, Białystok, Rzeszów oraz Wrocław) a w nasze kampanie zaangażowanych jest prawie 300 osób.

Dynamiczny rozwój naszej Organizacji stawia przed nami nowe wyzwania i możliwości. Na 2017 rok mamy podpisaną rekordową ilość zleceń, w związku z tym poszukujemy ambitnych osób, które dołączą do naszych zespołów marketingowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media