Poszukujemy pracowników produkcji właśnie takich jak Ty!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Masz umowę śmieciową?
Obecny szef nadal zalega Tobie z wypłatą?
Nie chcesz pracować w niemiłej atmosferze?
A może masz już dość wyjazdów za granicę i nieustannej rozłąki z najbliższymi?

Nie zwlekaj! Zmień to i zgłoś się do nas jeszcze dziś!Właśnie teraz poszukujemy pracowników takich jak Ty!

Zaaplikuj na nasze ogłoszenie lub prześlij SMS o treści "PRACA" na numer 601556364 a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

Co możemy Tobie zaoferować?
- DOFINANSOWANIE DO DOJAZDU z miejscowości Strzelce Krajeńskie, Barlinek oraz Skwierzyna;

- PREMIA NA START już po dwóch miesiącach pracy: PREMIA DO 30% OD PODSTAWY WYNAGRODZENIA, przez cały okres zatrudnienia: PREMIA MOTYWACYJNA, dodatek za pracę w porze nocnej, dodatek za pracę w sobotę;

- miesięczny okres rozliczeniowy nadgodzin;

- KONKURS: ,,Poleć znajomego i zgarnij nagrodę pieniężną";

- umowę o pracę tymczasową z realną możliwością zatrudnienia przez Klienta;

- zatrudnienie na pełen etat;

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

Dodatkowo wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów!

W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:

- karta sportowa OK System;

- ubezpieczenie grupowe PZU;

Jakie będą Twoje zadania?
- wykonywanie czynności produkcyjnych;- praca w pozycji stojącej;

Czego oczekujemy?
Ciebie i Twojego zaangażowania oraz dyspozycyjności (pracujemy również na nocki)!Doświadczenie na produkcji mile widziane!

Numer referencyjny: PP/2018/22/10
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.