Poszukujemy operatora wózka widłowego - 20 zł brutto/h

Agencja Zatrudnienia KS Service

Nagradowice, Bugaj, Bylin, Kleszczewo, Komorniki, wielkopolskie

Miejsce pracy: Nagradowice, Bugaj, Bylin, Kleszczewo, Komorniki

Kandydacie!

Jeżeli posiadasz uprawnienia UDT, półroczne doświadczenie w pracy na wózkach widłowych i jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 12 godzinnym (w sezonie lipiec – sierpień), to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz wysokie wynagrodzenie godzinowe w wysokości 20 zł brutto. Na początku zapewniamy Ci wdrożenie w obowiązki i wsparcie bardziej doświadczonych kolegów. Pracujemy w uśmiechniętym i życzliwym zespole.

Twoje przyszłe obowiązki:

obsługa wózka widłowego, kompletacja zamówień i układanie palet. Będziesz również dbać o porządek na Twoim stanowisku.

Już dziś wyślij swoje CV! Jeśli masz jakieś pytania, to zadzwoń: 506 561 859.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.