Poszukujemy dekarzy lub pomocników dekarza

Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

Opole, 45-072, opolskie

Od: Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Opole, 45-072

Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. (certyfikat nr 8562), poszukuje dla swojego austriackiego kontrahenta dekarzy bądź pomocników (m/w/d) ze znajomością języka niemieckiego.

⚪️Zadania:
✔️krycie dachów różnego rodzaju
✔️wykonywanie izolacji dachowych i stropodachowych,
✔️obijanie blachą elementów drewnianych, a także montowanie rynien i rur spustowych,
✔️ustalanie na podstawie rysunków zakresu i rodzaju robót dekarskich, niezbędnych
materiałów oraz sprzętu, maszyn i narzędzi

⭕️ Oferujemy:
✔️ Zatrudnienie na umowę o pracę na austriackich warunkach
✔️ Atrakcyjne zarobki
✔️ Przyjemny klimat pracy
✔️ 14 wypłat w roku
✔️ Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

⭕️ Wymagania:
✔️ Samochód + prawo jazdy
✔️ Doświadczenie
✔️ Samodzielna praca i elastyczność
✔️ Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy