Poszukiwany lektor JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Warszawa

Mobile Trainings s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szkoła języka Mobile English Warszawa poszukuje lektora do prowadzenia zajęć języka angielskiego na terenie Warszawy. Zajęcia z dorosłymi (język ogólny i biznesowy) oraz z dziećmi i młodzieżą. Poszukujemy lektorów ze wszystkich dzielnic i okolic Warszawy.

Obowiązki

-prowadzenie zajęć z języka angielskiego zgodnie z wymaganiami szkoły językowej Mobile English

Oferujemy

-atrakcyjne stawki zależne od rodzaju kursu

-elastyczny czas pracy i możliwość podjęcia kursu na preferowanych dzielnicach

Osoby zainteresowane współpracą z naszą szkołą prosimy o przesłanie CV.

Wymagania

-biegła znajomość języka angielskiego potwierdzona wykształceniem kierunkowym

-doświadczenie w nauczaniu

-bardzo dobra organizacja pracy

-wykształcenie wyższe magisterskie

Prezentacja firmy

mobile ENGLISH to działająca w całej Polsce szkoła językowa zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia