Poszukiwany/-a Dyrektor/-ka Przedszkola

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Przedszkole
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: Pierwsze Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne Fundacji SYNAPSIS
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Siemieńskiego
Nr domu: 21
Kod pocztowy: 02-903

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: wychowanie przedszkolne
Liczba godzin w tygodniu: 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2022-06-08
Termin składania dokumentów: 2022-07-16
Opis oferty pracy:

Fundacja SYNAPSIS poszukuje pracownika na stanowisko Dyrektora Przedszkola

Miejsce pracy: Warszawa, https://przedszkole.synapsis.org.pl

Wymagania:

·         Doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową,

·         Doświadczenie w pracy w placówkach integracyjnych, specjalnej,

·         Umiejętność zarządzania zespołem, wysokie kompetencje interpersonalne,

·         Pasji i motywacji do pracy z dziećmi,

·         Umiejętności budowania pozytywnych relacji,

·         Doskonała organizacja pracy,

·         Obsługa programu ;.Systemu Informacji Oświatowej (SIO) oraz ODPN,

·         Znajomość MS Office;

Zadania:

·         Planowanie i realizacja pracy Przedszkola zgodna z założeniami Fundacji SYNAPSIS,

·         Realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola,

·         Rekrutacja dzieci;

·         Zarządzanie i rekrutacja kadry pedagogicznej oraz motywowanie jej;

·         Wspomaganie nauczycieli w pracy z dziećmi, hospitacje, ewaluacje wewnętrzne;

·         Prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji przebiegu edukacji oraz wsparcia terapeutycznego zgodnego z opisanym w orzeczeniu o potrzebie kształcenia specjalnego,

·         Obsługa finansowo-administracyjna placówki;

·         Kontakt z organem nadzorujący pracę Przedszkola -kuratorium, urząd gminy,

·         Nawiązywanie relacji oraz bieżąca współpraca z rodzicami;

·         Aktywne promowanie placówki oraz nawiązywanie relacji marketingowych;

·         Reprezentowanie placówki na zewnątrz.

Oferujemy:

umowę o pracę, pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

duże możliwości rozwoju zawodowego oraz współtworzenia środowiska dla dzieci ze spektrum autyzmu,

Stabilne warunki zatrudnienia, szerokie możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia;

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres: rekrutacja@synapsis.org.pl w tytule maila Dyrektor

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.