Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2017.

Poszukiwana zmienniczka do pani do Duisburga od 16.12

50-155 Wrocław, dolnośląskie

HR Work Force Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Simply Jobs jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. W chwili obecnej poszukujemy osób do opieki dla naszego klienta w Niemczech – oferta pracy tymczasowej.

Praca w charakterze opiekunki osoby starszej w Niemczech u Klienta indywidualnego. Do zadań zatrudnionej osoby będzie należała pomoc Podopiecznej w życiu codziennym, troska o jej dobre samopoczucie oraz prowadzenie gospodarstwa domowego.

W chwili obecnej poszukujemy opiekunki na zmianę od 15.12 na okres jednego miesiąca w okresie świąteczno-noworocznym.

Wynagrodzenie 1350 euro netto oraz premia świąteczno-noworoczna

Podopieczna ma 90 lat. Mieszka sama w domu jednorodzinnym na obrzeżach dużego miasta. Choruje na osteoporozę oraz demencję. Porusza się samodzielnie, ale wymaga asekuracji. Z natury jest osobą spokojną, zamkniętą w sobie, dlatego też potrzebna jest spokojna, serdeczna i doświadczona opiekunka.

Na miejscu jest dostęp do internetu. Rodzina gwarantuje opiekunce oddzielny pokój oraz łazienkę. Opiekunka otrzyma dodatkowo premię świąteczno-noworoczną

Wymagania

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w Niemczech
- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- odpowiedzialność i zaangażowanie
- cierpliwość, serdeczność w kontakcie z podopieczną
- osoba niepaląca

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku... pośrednictwa pracy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
8.121,00 zł - 8.912,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
150 euro netto
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Opieka zdrowotna