POSZUKIWANA OPIEKUNKA DO MAŁŻEŃSTWA. STAWKA - 1520 EURO BRUTTO

Work Service Express

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

OBOWIĄZKI:

- pomoc Państwu w codziennych czynnościach;
- gotowanie posiłków;
- dbanie o czystość w mieszkaniu podopiecznych

OFERUJEMY:

-wynagrodzenie wypłacane NA CZAS
-dokument A1 / karta EKUZ
-składki ZUS odprowadzane od 4263 zł brutto
-stabilną pracę na lata
-opiekę koordynatora 24h/7 dni w tygodniu
-opiekę rzecznika pracownika
-120 euro zwrotu kosztów podróży
-opieka koordynatora 24/7
-odprowadzanie składki ZUS od 4263 złotych brutto
-bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

Możliwość dodatkowego ubezpieczenia prywatnego GENERALI - koszt po stronie Pracownika.

WYMAGANIA:
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.