Poszukiwana Opiekunka do 82-letniej Podopiecznej

Work Service Express

Düsseldorf, zagranica

Miejsce pracy: Düsseldorf

Poszukiwana Opiekunka do 82- letniej Podopiecznej. Pani w ciągu dnia stara się być samodzielna. Na miejscu jest mąż. Samodzielny, pomaga przy opiece nad żoną. Państwo mają miłe usposobienie.
Sklepy znajdują się blisko domu Podopiecznej, na miejscu jest internet. Raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka.

Obowiązki:
- pomoc Podopiecznej w codziennych obowiązkach;
- towarzyszenie w spacerach, zakupach, wizytach lekarskich;
- utrzymywanie porządku w domu Podopiecznej

Oferujemy:
-wynagrodzenie wypłacane NA CZAS
-dokument A1 / karta EKUZ
-składki ZUS odprowadzane od 4263 zł brutto
-stabilną pracę na lata
-120 euro zwrotu kosztów podróży
-opieka koordynatora 24/7
-bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
-opiekę rzecznika pracownika;

Możliwość dodatkowego ubezpieczenia prywatnego GENERALI - koszt po stronie Pracownika.

Wymagania:
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
- osoba niepaląca

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.