Poszuk przedstawiciela handlowego B2B, branża żywność ekologiczna.

WIN-FOOD Sp. z o.o. Sp. K.

02-757 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki związane z pracą:
- Spotkania z potencjalnymi i obecnymi klientami Warszawa i okolica.
- Aktywnie przyciągaj i zatrzymuj nowych klientów B2B.
- Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.
- Realizacja krótkoterminowych i długoterminowych planów sprzedażowych.
- Monitorowanie rynku i analiza konkurencji.

Oferujemy:
- Praca natychmiast
- Wysokie zarobki bez ograniczeń - stawka plus bonus ze sprzedaży.
- Telefon służbowy
- Komputer/tablet do pracy
- Sprawny samochód

Wymagania

Wymagania dla kandydata:
- Co najmniej jeden rok doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomość rynku.
- Otwartość i łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów.
- Umiejętność budowania długotrwałych relacji z pozyskanymi klientami.
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne.
- Osobista uczciwość, celowość i pozytywne nastawienie.
- Prawo jazdy kategorii B.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

WIN-FOOD Sp. z o.o. Sp. k. jest importerem i dystrybutorem produktów żyw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
5 700PLN - 25 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia sprzedażowa
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi