Post-doc w Pracowni Sygnałów Komórkowych i Zaburzeń Metabolicznych

Instytut Biologii Doświadczalnej

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN poszukuje kandydata na stanowisko:

Liczba stanowisk: 1

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Profil zawodowy badacza (R1-R4): R2

Dziedzina nauki: biologiczna

Typ i rodzaj konkursu: NCBiR – STRATEGMED pt.: ‘3D bioprinting of living pancreatic islets or insulin-producing cells into scafollds of bionic pancreas’

Wymagania:

  • Stopień naukowy doktora nauk przyrodniczych, medycznych lub pokrewnych.
  • Udokumentowane doświadczenie w dziedzinie biologii molekularnej, biologii komórki i/lub biochemii.
  • Znaczący dorobek naukowy.
  • Doskonała znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w prowadzeniu badań w dziedzinie metabolizmu komórki będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w ramach projektu NCBiR STRATEGMED, stanowisko badawczo-
  • techniczne typu post-doc. Data rozpoczęcia pracy – 1 czerwca 2018 r.
  • Procedura i termin przyjmowania zgłoszeń: do 10 maja 2018r.

na adres: a.dobrzyn@nencki.gov.pl

Wymagane dokumenty:

Oferta powinna zawierać: CV wraz z wykazem publikacji; list motywacyjny; kopię dyplomu potwierdzającą uzyskanie stopnia doktora (lub ekwiwalent); kontakt do dwóch osób mogących udzielić referencji, informacje kontaktowe do kandydata (adres e-mail, nr telefonu).

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN z siedzibą w Warszawie przy ul. Pasteura. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Spośród osób spełniających kryteria przedstawione w ogłoszeniu najlepsi kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę z komisją rekrutacyjną. Zastrzegamy sobie prawo zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną tylko wybranych osób.

Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości poprzez umieszczenie na stronie internetowej Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN.

Prezentacja firmy

Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN, założony w 1918 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne